Набір учасників на освітній проект в рамках проекту Trans History

Набір учасників на освітній проект в рамках проекту Trans History

Оголошується набір бажаючих взяти участь у міжнародному освітньому семінарі-тренінгу в рамках проекту trans-history.org на тему «Громадянське суспільство, соціальні медіа та 200-та річниця єврейської історії в Україні»

Захід буде проведений у м. Львів впродовж 31 березня-1 квітня за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

AA_DTP_png (1)

Організатори заходу – громадська культурно-просвітницька організація Centropa (Австрія) за підтримки Mnemonics (Рівне), Інституту Суспільних Ініціатив (Львів) та Львівської міської ради. Участь у семінарі братимуть близько 50 вчителів та викладачів з України та Молдови. Основні лектори та фасилітатори семінару – австрійські і німецькі експерти (забезпечуватиметься синхронний переклад українською мовою).

Основні теми, які розглядатимуться на семінарі:

Громадянське суспільство, соціальні медіа та 200-та річниця єврейської історії в Україні

До участі в семінарі запрошуються вчителі, викладачі та працівники у сфері неформальної освіти.Організатори беруть на себе усі витрати учасників, пов’язані із участю у семінарі (проїзд, проживання та харчування). Програма доступна за посиланням.

Для участі в семінарі до 15 березня необхідно надіслати заявку за нижче вказаною формою на адресу mnemonics2801@gmail.com

Взявши участь у семінарі, Ви потрапите до бази даних Centropa та отримаєте шанс взяти участь в літній академії Centropa в одній із країн ЄС, у якій щорічно беруть участь вчителі та викладачі з 3-х континентів (Європа, Америка, Африка).Centropa_plain

SII_logo_ukr_dark1

Лого-СС15

Leave a Reply