У 5 містах України провели тренінги з впровадження симуляційних ігор

У 5 містах України провели тренінги з впровадження симуляційних ігор

Завершився перший етап проєкту «SimEdu»

У 5 містах – Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську, Калуші та Одесі відбулися тренінги, в межах яких педагоги місцевих шкіл навчалися організовувати та модерувати симуляційні ігри.  Тепер вчителі зможуть проводити у школах моделі засідання ООН, НАТО та Верховної Ради.

Разом понад 400 освітян відвідали тренінги. І це – лише перший етап проєкту «SimEdu», в межах якого відбувалося навчання. Опісля занять в офлайні, ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» проведе 10 онлайн-тренінгів, також проаналізує відгуки вчителів та учнів стосовно симуляційних ігор. Опісля фахівці Інституту напрацюють мережу підтримки симуляційних ігор в школах, а також онлайн-платформу обміну досвідом та інформацією між освітянами.  Окрім цього, випустять посібник із чіткими інструкціями щодо проведення симуляційних ігор.

Освітній проєкт «SimEdu» відбувається в Україні за за підтримки посольства Сполучених Штатів Америки. Концепція проєкту розроблена на базі рекомендацій UNESCO. До слова, симуляційні ігри ще з 80-х років минулого століття успішно впроваджені в освітніх закладах провідних країн світу: США, Великої Британії, Канади та інших.   

«Впродовж понад 3 років діяльності ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» проводила симуляційні ігри для школярів у багатьох містах України, а також закордоном. У певний момент ми вирішили, що цією унікальною технологією варто ділитися також з освітянами, аби вони могли проводити заняття такого типу самостійно. Симуляційні ігри – чудовий освітній інструмент, який розвиває в школярів софт скіли, а також навички критичного мислення, комунікації, медіаграмотності й лідерські здібності,» – зазначає Ігор Шолтис, проєктний менеджер ГО “Інститут Суспільних Ініціатив”.

Довідково: За період 2015-2021 років ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” провела 6 Всеукраїнських Моделей ООН, 5 міжнародних моделей ООН в Україні, 2 міжнародні моделі ООН в Латвії та Естонії, 16 локальних моделей ООН в навчальних закладах Львова, а також Модель ООН для школярів Луганської області. Окрім цього, реалізували симуляції діяльності НАТО, Ради Європи, міської та обласної рад, Верховної Ради України та рад територіальних громад.

Загальне охоплення учасників симуляційних ігор та підготовчих тренінгів складає більше 7500 молодих осіб, віком 14-30 років.

Ми  в локальних медіях:

Leave a Reply