Санта-барбара у Вірменії

Санта-барбара у Вірменії

Санта Барбара – це не тільки 2137 серій, це не тільки 10 років ефіру, це вже сталий вислів про складні та драматичні відносини між людьми.

19-26 вересня 35 молодіжних працівників з різних країн, культур та релігій, зібралися у Єревані на міжнародний тренінговий курс під одноіменною назвою.

Головна мета проекту – показати, що незалежно чим кожен з нас займається, все зводиться до спілкування, міжособистісних стосунків та банального людяного ставлення один до одного. Особливо важливо це зараз, коли світ став єдиним простором та де особистість, її самовизначення та самореалізаціє, є  головною цінністю.

2

Протягом тижня, знаходячись у Вірменії, де патріархат все ще залишається превалюючим ладом  у сімейних стосунках, де досі місце жінки асоціюється з домогосподарством, ми говорили про гендерну рівність; про захист прав жінок та дітей; про види комунікації та сприйняття; про стереотипне мислення та власні упередження. Випробовуючи на собі різні методики та інструменти неформальної освіти, поєднуючи теорію майстеркласів  та факти з реального досвіду ГО ”Society without violence” та Жіночого ресурсного центру Вірменії, я дійшла висновку: Ми – різні, бо немає двох однаково мислячих людей; але ми рівні у своїх правах та обов*язках. Ми всі – мешканці однієї планети і нам разом будувати світ, вільний від бідності, несправедливості та лиха.

Тому долучайтесь до ініціатив, приймайте участь в проектах та, як казав Махатма Ганді, будьте тією зміною, яку ви волієте бачити у світі!

Лілія Ткачук, учасниця тренінгу, член ІСІ Київ

Leave a Reply