Успішний старт діяльності ІСІ Миколаїв

Успішний старт діяльності ІСІ Миколаїв

ІСІ розширяє свої кордони і мотивує людей діяти, активувати громади, покращувати міста. Як наслідок, в кінці літа 2016 року в місті Миколаєві молоді та амбіційні студенти створили осередок ІСІ Миколаїв, який вже дуже активно функціонує (завдяки неймовірно крутій команді).

1
В рамках Програми національних обмінів ІСІ Миколаїв, за підтримки головного центру ІСІ у м. Львів, провели 15.09.2016 конференцію «Міжнародні можливості для молоді» та 16.09.2016 тренінг з реалізації проектів, які відбувалися у Вченій раді ЧНУ ім. П. Могили. Конференція пройшла чудово як для учасників, так і для організаторів, оскільки перші отримали багато вкрай важливої інформації з питань міжнародної співпраці та інтеграції, почули реальний досвід учасників конференції, їх цікаві історії та лайфхаки, і другі (не виключаючи всього попереднього) – гарний досвід командної роботи і синергії з іншими центрами ІСІ. Наші спікери – Аня Лепська і Ліля Ткачук – майстри своєї справи. Ми провели з ними прекрасні 3 дні, з ними легко працювати, і не тільки.

14339352_642993079210984_166716616_o

Сам же тренінг, на основі програми «Активні громадяни» від Британської ради, був досить продуктивним. Учасники прослухали основні концепції формування своїх ідей в проект, попрацювали в командах над планом міста і обговорили проблемні зони, які вони хотіли б змінити, і головне – створили заявки своїх власних проектів, які я впевнена будуть найближчим часом реалізовані. Взагалі, дискусії щодо проектів та ідей настільки захопила учасників, що тренінг продовжився на півтори години більше від запланованого часу, тому всім учасникам довелося переміститись на внутрішній сад університету, але для рішучих і мотивованих людей це не проблема, нехтувати зручностям заради ідеї, тому тренінг успішно завершився кінцевою презентацією проектів учасників і врученням атестатів.

14274258_642625235914435_1440942848_o

Це були 2 дні прекрасної кооперації та командної роботи, насиченої культурної програми, по-секундного графіку, оскільки в п’ятницю ми також запустили наш другий проект «Школа змін», а також налагодження співпраці з іншими осередками ІСІ. Тож ІСІ Миколаїв працює, і далі буде більше.

Даний візит відбувся за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом на національним фондом підтримки демократії.
ІСІ Миколаїв
Чорновол Олена

Leave a Reply