Тренінг Inclusive friendly для працівників Ощадбанку

Тренінг Inclusive friendly для працівників Ощадбанку

Проект Inclusive friendly швидко розвивається та вже впевнено крокує різними регіонами країни! Наш проект має за мету навчання навичкам комунікації та роботи з людьми з інвалідністю.

Ми разом з колегами провели черговий тренінг в рамках програми “Inclusive Friendly” для персоналу та партнерів Ощадбанку в Одеській області! Зимова Одесса нас тепло прийняла та долучила до інклюзивної сім’ї ще 30 громадян.

15368769_1830252153916511_2101969809_o

В Одеській області проживає понад 8% людей з інвалідністю та саме заради них зібрались керуючі відділеннями та представники громадськості та перейняли філософію інклюзивності. Опісля кожного нашого тренінгу ми роздаємо учасникам брошури з основним матеріало, щоб ті не забували основні пункти та мали завжди їх при собі, на своїх робочих місцях. Кожен раз коментарі учасників нам додають ще більше натхнення працювати та змінювати суспільство. Цього разу найбільше запам’ятався момент, коли один з учасників, отримавши брошуру, мовив: “Коллеги, нам дали возможность не только послушать, а и забрать с собой материалы, по-этому, наш долг – это рассказать и передать знания как минимум 10 людям. И тогда инклюзивно приветливых граждан добавиться не 20 а 200, и тогда мы действительно изменим себя и людей вокруг”. Приємно, коли тебе розуміють та підтримують, приємно, коли філософія інклюзії поширюється мов вірус в суспільстві.

Ми – ті, хто робить крок на зустріч! Окреме дякую Ощадбанку та нашим партнерам: ГО “Відчуй”, ГО “Бачити Серцем”, БО “Право на Щастя”!

Leave a Reply