Завершився благодійний футбольний турнір


Warning: A non-numeric value encountered in /home/sii/sii.org.ua/www/wp-content/plugins/be-page-builder/functions/shortcodes.php on line 1830

Сьогодні завершився турнір з міні-футболу “Гол за майбутнє”. Незважаючи на спеку, дощ, сезон відпусток, впродовж двох днів на полях спорткомплексу “Електрон” змагались представники бізнесу та громадських організацій аби визначити сильнішого.

11218772_1608367352771797_2295530809301525719_n (1)

 

Турнір мав декілька цілей – познайомити між собою у неформальній обстановці компанії, тим самим сприяючи налагодженню співпраці, сприяти популяризації любительського міні-футболу, а також реалізації соціальних проектів. Загалом учасниками турніру стали чотири команди – “SoftServe”,”Project #1″,”Електрон” та “NG Metal”. У підсумку команда “SoftServe” зайняла перше місце, а друге місце, зберігаючи інтригу та напруження до фінального свистка, між собою розділили команди “Електрон” та “NG Metal”.

Турнір “Гол за майбутнє” був благодійним і завдяки залученим під час турніру коштам ми, спільно з мешканцями району, зможемо відновити дитячий майданчик на вулиці Одеська, 18. В майбутньому такі проекти проводитимуться регулярно, збираючи все більше команд та прихильників, аби спільними зусиллями робити наше місто кращим.

Дякуємо всім хто долучився до організації та підтримки нашого турніру: Управлінню молоді,сім’ї та спорту Львівської Міської Ради, особливо Діані Наорлевич з інформаційну підтримку, організаторам Ліги дворового футболу, зокрема Ростиславу Бейщаку та Ігору Самотію, концерну “Електрон” за надане футбольне поле, арбітрам, і звісно командам за участь та емоції.

Проте проект ще не завершено, а його наступна стадія – реконструкція майданчика. Звіт про нього буде надано по його завершенні.

Координатор проектів,

Віктор Петров