«Таке інше наше». Національні меншини у західному регіоні

Друзі-волонтери та волонтери-журналісти!

ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» починає новий амбіційний проект – «Таке інше наше». В його рамках ми будемо досліджувати побут та культуру національних меншин двох найбільших міст області – Львова та Дрогобича (проте якщо у Вас будуть цікаві пропозиції, ми готові долучитись до висвітлення обраної теми й в інших містах). Нам буде цікаво побачити Ваші матеріали та дослідження, що стосуються єврейських, польських, вірменських, татарських, німецьких, грузинських та інших представників українського мультикультурного суспільства.

А ось власне і завдання:

Крок перший. Знайомимось з двома-трьома сім’ями, бесідуємо на тему особливостей їхньої культури та досліджуємо обрану нацменшину в контексті міста.

Крок другий. Пишемо статтю, готуємо інтерв’ю, готуємо фоторепортаж чи знімаємо відео сюжет. Технічне забезпечення та супровід для останнього ми гарантуємо.

Крок третій. Стаємо автором крутого матеріалу та продовжуємо співпрацю з ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» на правах постійного журналіста у подальших проектах.

Автори кращих робіт будуть запрошені в ранкове радіо шоу «Кофеїн» (Твоє радіо 101.4 FM).

«Для чого мені це?»- спитаєте Ви.

По-перше, для студентів-журналістів це чудова можливість отримати безкоштовно дорогоцінний досвід, без якого не хочуть брати на роботу. Участь у нашому проекті дозволить заявити про себе та отримати цікаві контакти. Особливо цікаво це має бути студентам-медійникам, яких цікавить така тема як національні меншини.

По-друге, можливість проявити свій авторський творчий підхід до справи – нам не потрібна шаблонна стаття чи сюжет, хочемо щоб ви максимально «ввімкнули» свою фантазію та реалізували свій потенціал.

По-третє, з нашою командою буде цікаво та весело. Обіцяємо!

Прийом робіт продовжено до 1 липня. По отримані роботи, ми будемо опрацьовувати її відразу.

[box type=”info” ]Всім, кого цікавить більше деталей чи якщо у Вас є уточнення – прохання писати на адресу r.buyak@sii.org.ua або ж дзвонити за телефоном – 0979092320 (Роксолана)[/box]

 

Перший матеріал в рамках проекту “Таке інше наше”. Журналіст-волонтер Маріанна Буяк та режисер-волонтер Ігор Дьорка. Робота – “Таке інше місто”