Шукаємо учасників для проекту на тему культури / Вірменія

Шукаємо учасників для проекту на тему культури / Вірменія

Про проект / Вірменія

Час та місце проведення: 24 березня – 02 квітня 2016, Агверан (Вірменія)

Крайній термін подання заявки: 26 лютого 2016 року (проте заявки розглядаються постійно)

Ідея проекту: Семінар для 24 молодих людей з Європи, під час якого будуть застосовуватись методи неформальної освіти, рольові ігри, обговорення в малих групах та пленарних, мозковий штурм, дискусії та інших. Основна тема заходу – “The end of culture ? – Investigations in the Theory and Practice of Interculturality”

Громадська організація “Інститут Суспільних Ініціатив” шукає 3 учасників, які активно займаються та цікавляться тематикою мультикультурного розвитку суспільства!

Профіль учасника

Шукаємо учасників та чекаємо на Ваші заявки, якщо Ви:

  • молода та активна людина віком від 18 до 35 років
  • володієте англійською мовою на рівні достатньому для вільного спілкування та розуміння
  • зацікавлені в культурному обміні (Вірменія та інші країни Європи)
  • зможете гідно представити Українську культуру та нашу організацію
  • після завершення проекту, готові написати звіт про участь в заході та долучатись до заходів громадської організації “Інститут Суспільних Ініціатив”

Відбір учасників буде відбуватись на основі аплікаційної форми та мотивації. Відібрані учасники можуть бути запрошені на коротке інтерв’ю (по телефону чи Skype). Організаційна робота по підготовці до заходу буде вестись в соціальній мережі “Facebook”.  Лише відібраним учасникам буде повідомлено про статус їх заявки

Фінансові умови

Проект у Вірменії профінансований програмою «Ерасмус+». Організатори забезпечують проживання в готелі, 3-разове харчування, соціальну та академічну програми. Витрати на дорогу від вашого місця проживання до Вірменії і назад будуть відшкодовані по квоті для України (максимально 275 євро) за умови пред’явлення всіх оригінальних квитків. Вартість білетів понад 275 євро відшкодовується за рахунок учасника! Білети слід буде купити не пізніше ніж через тиждень після вашого обрання як учасника!

Аплікаційна форма та інформаційний пакет

 

Leave a Reply