“Активні громадяни” в Дрогобичі

“Активні громадяни” в Дрогобичі

У Дрогобичі, 22-23 жовтня, відбувся тренінг «Активні громадяни” під егідою Британської Ради в Україні, організатором якого виступила громадська організація “Інститут Суспільних Ініціатив”.

Відвідали й отримали сертифікати міжнародного зразка активні та цілеспрямовані дрогобичани. Протягом двох днів наші нові фасилітатори Юлія Романчук та Ірина Волощак проводили тренінг у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, показували схему та способи написання проектів на фінансування Британською Радою.

img_1982

“Це неформальна освіта, відповідно програма тренінгу нестандартна та креативна. Тому, долучайтесь до спільноти активних громадян України. Ми і є тією рушійною силою,яка готова робити зміни. Хто як не ми? Коли якщо не зараз?”, – ось основна думка, яку Юля та Ірина донесли до нових активних громадян міста Дрогобич.

Тематика майбутніх проектів стосувалася простіру для дітей з інвалідністю і для їхніх батьків, центр для волонтерів з курсами їх навчання та проект “Кольорове місто” по оформленню міста малюнками місцевих жителів.

Громадська організація “Інститут суспільних ініціатив” висловлює подяку керівництву міської бібліотеки ім. В. Чорновола за надане приміщення читального залу для проведення дводенного тренігу.

Leave a Reply