Discover Germany

Discover Germany

8 тижнів волонтерства у Німеччині!

Волонтерський міжнародний проект у Німеччині запрошує усіх охочих долучитися до діяльності організації, що надає ремонтно-будівельну підтримку установам соціального та благодійного спрямування.

Під час програми Ви побуваєте у чотирьох різних робочих таборах у Німеччині, матимете нагоду спілкуватися з молодими людьми з усієї Європи чи навіть світу та допомагатимете громадським організаціям, що хочуть щось побудувати чи реконструювати. І все це на свіжому повітрі часто у мальовничих і, поза всяким сумнівом, романтичних сільських районах.

Волонтерок/волонтерів забезпечать проживанням, харчуванням, необхідним оснащенням, страхівкою та невеликою кількістю кишенькових грошей.

Подорож з дому до першого робочого табору та з останнього робочого табору додому сплачуєте самостійно.

Детальніше про табір можете прочитати в інфопакеті

На вибір є декілька дат:

З 18-го лютого по 14-те квітня 2018р. (8 тижнів)

З 4-го березня по 28-ме квітня 2018р (8 тижнів)

Або з 18 березня по 5-те травня (7 тижнів)

Подальші дати на вимогу

Усі Ваші запитання англійською чи німецькою мовою надсилайте електронним листом до Tereza Egle на електронну скриньку egle@bauorden.eu

У крайньому випадку надсилайте свої запитання українською на скриньку sobetska@bauorden.de до Valentyna Sobetska

Подати заявку:

Для того, щоб подати свою заявку негайно, на електронну скриньку egle@bauorden.eu надішліть своє резюме (включно з фото) та напишіть декілька речень про себе та чому бажаєте приєднатися.

Протягом тижня з Вами зв’яжуться представники організації. Пізніше потрібно буде надати рекомендацію від вчителя/викладача/роботодавця. Також Вам буде потрібна медична страховка.

Зверніть увагу: цей проект не є частиною EVS програми!

Leave a Reply