Відбувся перший замковий велопробіг

Відбувся перший замковий велопробіг


Warning: A non-numeric value encountered in /home/sii/sii.org.ua/www/wp-content/plugins/be-page-builder/functions/shortcodes.php on line 1830

2 жовтня активісти ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» організували велоподію, що отримала назву «Замковий велопробіг». Маршрут пролягав за ключовими пунктами Сихів – Старе Село – Свірж. Близько 50 велоентузіастів та прихильників даної ідеї долучились до першої події з циклу рекреаційно-краєзнавчих мандрівок замками Львівщини та подолали дистанцію у 90 км.

Для любителів історії та учасників мандрівки, за сприяння начальника управління туризму та курортів – Романа Теребенця, чекала екскурсія у замку, що знаходиться в м. Свірж.

Як заявив, організатор події та голова львівського осередку ІСІ – Віктор Петров : «Даний захід вже не перший, який наша організація робить для поширення серед жителів Львова та області, ідей цікавих веломандрівок та можливостей відпочити за містом. Вже раніше ми організовували такі мандрівки, зокрема до заповідника Розточчя, монастиря в с. Страдч, дендропарку в с. Оброшино, тощо. На цьому ми зупиняємось й надалі будемо ще більш систематичніше працювати над розвитком нашого регіону.»

Організатори, висловоюють подяку управлінню туризму ЛОДА, ГО «Ікс-спорт» та ГО «Час справедливості» за допомогу в реалізації та розвитку велосипедного та туристичного потенціалу Львівського регіону. А бажаючих долучитись до цієї ініціативи громадських організацій, заоохочуємо приєднюватись та відкривати нові для себе місця у нашому багатому на цікавинки регіоні.

Leave a Reply