ІСІ це стиль життя

Будь разом з нами. Розвивай осередки, реалізовуй свої ідеї та розвивай себе. Громадська організація “Інститут суспільних ініціатив” стрімко розвивається та розширює свою діяльність. На одному з нещодавніх зібрань організацій ми поставити перед собою амбітну ціль на 2016 рік – вийти на всеукраїнський рівень, тобто бути представленими у більше ніж 18 областях України. Але це не має бути лише кількість, а й відповідна якість.

Ціллю нашої організації є розвиток громадянського суспільства в Україні і ми переконані що такі люди знайдуться і приєднаються до нашої команди. Ми виступаємо також як платформа можливостей – ми їх шукаємо та ми їх самі створюємо.

Ми хочемо, щоб локальні осередки були винятковими та рухались у напрямках, які вони самі визначать, але окрім того теж й пробували організувати наші основні проекти :

  • Школа Змін (проект, що орієнтований на школи та наше молоде покоління)
  • Чудові освітні проекти для молоді у форматі симуляційних ігор Моделі ООН та інших міжнародних органів
  • Тренінги та проекти особистого розвитку – що розвивають знання іноземних мов, міжкультурний діалог, здатність критичного мислення, дають навички, які так потрібні для розвитку міцного громадянського суспільства.

По загальним питанням чи питанням створення осередку пишіть на office@sii.org.ua

Створені осередки / ініціативи

З питань долучення до вже створених осередків або ініціатив звертайтесь:

  • Львів / голова Львівського осередку, Віктор Петров, 097-777-13-15, v.petrov@sii.org.ua
  • Дрогобич / голова Дрогобицького осередку, Роксолана Буяк, 097-909-23-20, roksolana.buyak@gmail.com
  • Київ / лідер осередку, Ілля Залуцький, 093-456-28-36, ilia.zalutsky@gmail.com