Проекти, що допомагають реалізувати молодіжний потенціал

11119149_441916479323532_3185921902885116991_o

Європейська волонтерська служба

Одним з ключових аспектів роботи нашої організації є надання молоді можливостей культурного обміну та волонтерства за кордоном. ЄВС – це програма Європейської Комісії, що дає змогу молодим людям подорожувати, отримувати нові навички, друзів та безцінний досвід у країнах Європи.

NVP_9367

Модель ООН

Модель ООН – освітня рольова гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. Учасники та учасниці моделі виступають в ролі дипломатів та дипломаток, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, що стоять на порядку денному в ООН.

За рахунок імітації діяльності ООН на прикладі роботи різних органів організації, учасники й учасниці дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та можливі шляхи їхнього вирішення в ООН. Щорічно проходять сотні Моделей ООН у всьому світі, а в 2009 році вперше відбулась Глобальна Модель ООН.

NVP_1403

Школа Змін

Метою нашої діяльності є підвищення мотивації та самоорганізації учнів і учениць, розширення діапазону застосування методів неформальної освіти, а також якісне підвищення загального рівня знань. Авторську програму було розроблено з урахуванням міжнародної практики. Особливістю проекту є активне поєднанням теоретичних знань з практичними навичками: під керівництвом наших тренерів і тренерок учениці й учні мають можливість реалізації власних проектів. Learning by doing – один з наших основних методів роботи.

HNCK7816

Інфопроект Можливості для української молоді

Стежте за величезною кількістю можливостей для розвитку в Україні та за кордоном на сторінці нашого інформаційного ресурсу “Можливості для української молоді”. Стажування, тренінги, конференції, майстер-класи, обміни та багато чого іншого – все це ви знайдете на нашому порталі.

Можливості для української молоді у Facebook та VK

МАЄТЕ ХОРОШУ ІДЕЮ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, ми відкриті до нових ініціатив!