Проекти, які допомагають реалізувати молодіжний потенціал

11119149_441916479323532_3185921902885116991_o

Європейська волонтерська служба

Одним з ключових аспектів роботи нашої організації є надання молоді можливостей культурного обміну, волонтерства за кордоном. ЄВС – є програмою Європейської Комісії, що дозволяє молоді подорожувати, отримувати нові навики, друзів та безцінний досвід у країнах Європи.

 

NVP_9367

Модель ООН

Модель ООН – освітня ролева гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. ЇЇ учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН.

За рахунок імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, учасники дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення ООН. Щорічно проходять сотні Моделей ООН у всьому світі, а 2009 року вперше відбулась Глобальна Модель ООН.

NVP_1403

Школа Змін

Метою нашої діяльності є підвищити мотивацію та самоорганізацію учнів, розширити діапазон застосування методів неформальної освіти, якісно підвищити загальний рівень знань. Розроблена авторська програма з врахуванням міжнародної практики та активним поєднанням теоретичних знань та практичних навичок під керівництвом наших тренерів, а також підкріплені чудовою можливістю реалізувати власні проекти. Learning by doing – один з наших основних методів роботи.

HNCK7816

Інфопроект Можливості для української молоді

Слідкуйте за величезною кількістю можливостей для розвитку в Україні та за кордоном на сторінці нашого інформаційного ресурсу “Можливості для української молоді”. Стажування, тренінги, конференції, майстер-класи, обміни та інше – все це ви знайдете на нашому порталі.

Можливості для української молоді у Facebook та VK

МАЄТЕ ХОРОШУ ІДЕЮ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, ми відкриті до нових ініціатив!