Проекти, які ми реалізовуємо з метою побудови громадянського суспільства

13411636_1705178706415885_6485790094363601992_o (1)

Inclusive Friendly

Метою даного проекту є навчання працівників закладів громадського харчування правилам обслуговування людей з особливими потребами, сприяння розвитку інфраструктури, а також формування інклюзивного середовища, де всі люди, незалежно від їх особливостей, мають рівні права та можливості. Наша організація успішно впроваджує тренінги за програмою Inclusive Friendly, а також відзначає заклади, що досягли успіху у реалізації програми спеціальними сертифікатами.

13243936_565668983614947_9214051288854728424_o (3)

Активні громадяни

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.
Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Hipster

Мовний простір

Новий проект ІСІ в напрямку освіти та підвищення комунікативних навичок населення – розмовні клуби для бажаючих вивчати англійську, німецьку, польську мови. НАшими викладачами є дипломовані філологи, практикуючі викладачі іноземних мов, а також носії мов. Нашою ціллю є збільшення кількості людей, які можуть вільно володіти однією або кількома іноземними мовами, а отже збільшувати можливості для особистого розвитку та мати позитивний вплив на громаду загалом.

12778732_529619790553200_6131935796556541756_o

Підтримка реформ

В рамках проекту зміцнення громад ми реалізовуємо навчальні та тверді проекти метою яких є впровадження в громадах нових можливостей та об’єктів, які сприяють кращому побуту та освіти жителів цих громад. Ми також сприяємо проведення тренінгів щодо реалізації реформ, в тому числі децентралізації та розвитку місцевого самоврядування.

garni1

Культурні проекти

Поширення українських традицій та культури і в той же час забезпечення міжкультурного діалогу та нових мистецьких можливостей – один з пріоритетів та традиційних засобів діяльності Інституту Суспільних Ініціатив. Прикладом діяльності у сфері культури є створення під егідою ІСІ Мистецького кластеру “ЛЕСЯ”, розвиток вуличного мистецтва та підтримка театрального руху improv.

maxresdefault

Розвиток району Сихів

Ми реалізовуємо комплекс освітніх, соціальних та культурних заходів, що спрямовані на розвиток найбільшого району Львова – Сихів. В центрі нашої діяльності – гуртування громади, створення освітніх платформ для молоді, пропагування новітніх ідей та рішень задля перетворення цього спального району у район можливостей та починань.

screenshot_1

Розвиток громадського простору “Іннотека”

Метою проекту є створення нової платформи та громадського простору для проведення зустрічей, організації заходів, створення культурного продукту, а також задля налагодження комунікації з владою (інформування про рішення, залучення громадян до процесу децентралізації, проведення реформ, віче, тощо.), у одній з мікрогромад Львова – Сигнівка.

МАЄТЕ ХОРОШУ ІДЕЮ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, ми відкриті до нових ініціатив!