Проекти, які ми реалізовуємо з метою побудови громадянського суспільства

13411636_1705178706415885_6485790094363601992_o (1)

Inclusive Friendly

Метою проекту є навчання працівників та працівниць закладів громадського харчування правил обслуговування людей з інвалідністю, сприяння розвитку інфраструктури, а також формування інклюзивного середовища, де всі люди, незалежно від їхніх особливостей, матимуть рівні права та можливості. Наша організація успішно впроваджує тренінги за програмою Inclusive Friendly, а також відзначає заклади, що досягли успіху у реалізації програми, спеціальними сертифікатами.

13243936_565668983614947_9214051288854728424_o (3)

Активні громадяни

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у сфері міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував у 2009 році й нині реалізується більш ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.
Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і в забезпеченні сталого розвитку шляхом створення й розбудови мережі молодих лідерів та лідерок із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання, їм знань та навичок, що сприятимуть побудові стосунків між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

 

Hipster

Мовний простір

Новий проект ІСІ в напрямку освіти та підвищення комунікативних навичок населення – розмовні клуби для охочих вивчати англійську, німецьку, польську мови. Нашими викладачками та викладачами є дипломовані філологині й філологи, практикуючі викладачки і викладачі іноземних мов, а також носійки та носії мов. Ми ставимо собі за мету збільшення кількості людей, які можуть вільно володіти однією або кількома іноземними мовами, що в результаті призведе до збільшення можливостей у сфері особистого розвитку й матиме позитивний вплив на громаду загалом.

12778732_529619790553200_6131935796556541756_o

Підтримка реформ

В рамках проекту зміцнення громад ми реалізовуємо навчальні та тверді проекти, що мають на меті впровадження в громадах нових можливостей та об’єктів, спрямованих на покращення побуту та освітніх перспектив жительок та жителів цих громад. Ми також сприяємо проведенню тренінгів з реалізації реформ, в тому числі децентралізації та розвитку місцевого самоврядування.

garni1

Культурні проекти

Поширення українських традицій та культури і в той же час забезпечення міжкультурного діалогу та нових мистецьких можливостей – одне з першочергових завдань діяльності Інституту Суспільних Ініціатив. Прикладом діяльності у сфері культури є створення під егідою ІСІ Мистецького кластеру “ЛЕСЯ”, розвиток вуличного мистецтва та підтримка театрального руху improv.

maxresdefault

Розвиток району Сихів

Ми реалізовуємо комплекс освітніх, соціальних та культурних заходів, що спрямовані на розвиток найбільшого району Львова – Сихова. Пріоритетні напрямки нашої діяльності – гуртування громади, створення освітніх платформ для молоді, популяризація новітніх ідей та рішень задля перетворення цього спального району на район можливостей та починань.

screenshot_1

Розвиток громадського простору “Іннотека”

Метою проекту є створення нової платформи та громадського простору для проведення зустрічей, організації заходів, створення культурного продукту, а також задля налагодження комунікації з владою (інформування про рішення, залучення громадян та громадянок до процесу децентралізації, проведення реформ, віче тощо.) у одній з мікрогромад Львова – Сигнівка.

МАЄТЕ ХОРОШУ ІДЕЮ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, ми відкриті до нових ініціатив!