За останній рік ми втілили багато проектів, тестували нові рішення та підходи у своїй роботі, постійно навчалися та навчали. Ми відчуваємо, що готові ділитись своїм досвідом, знаннями та інструментами, щоб разом із вами творити позитивні зміни в суспільстві.

Ми вирішили оновити систему членства в «Інституті Суспільних Ініціатив» і наповнити її новим змістом, щоб, підтримуючи нашу організацію, Ви отримували ще більше можливостей для розвитку.

Ми розуміємо, що нетворкінг, нові знайомства та спілкування з цікавими людьми нині є важливими умовами для досягнення більших успіхів у житті – як у професійному, так і в особистому.  Тому наша мета – створити спільноту однодумців, у якій члени організації матимуть змогу обмінюватись ідеями та знаннями, будувати нові зв’язки, щоб всебічно розвиватися разом.

Ставши членом ІСІ, ви отримаєте такі переваги:

  • доступ до зустрічей членів ІСІ, під час яких команда ІСІ у формі інтерактивних воркшопів буде ділитись практичними знаннями та досвідом у сферах, які цікавлять членів ІСІ (наразі у м. Львів, надалі можливе розширення географії – все залежить від вас);
  • пріоритетне право  участі в локальних, національних та міжнародних тренінгах (в рамках різноманітних програм, в тому числі Erasmus+, EVS тощо);
  • вільний доступ або знижки на участь у заходах, що організовує ІСІ та партнери організації;
  • можливість реалізовувати свої проекти та ідеї в рамках організації;
  • участь у щорічних загальних зборах з можливістю бути обраними на вакантні позиції;
  • чудову нагоду позиціонувати себе, як члена/членкиню активної громадської організації.

Нам важлива думка активних молодих людей, тому періодично ми будемо проводити голосування та опитування щодо напрямків діяльності Інституту Суспільних Ініціатив. Таким чином Ви також матимете вплив на прийняття рішень в організації та долучитесь до змін, які ми реалізовуємо.

Першим етапом отримання статусу члена ІСІ є заповнення реєстраційної форми та сплата вступного і щорічного членського внесків, що становлять 100, 00 грн. і 300,00 грн. відповідно.

Вступні та щорічні членські внески формують соціальний фонд, кошти з якого витрачаються виключно на соціальні проекти та соціальні акції.  Звіт з використання коштів із соціального фонду включається до щорічного звіту Організації, доступного для всіх членів Організації.