Womentor — від ідеї до реалізації

Довгостроковий проект, що був створений з метою забезпечення подолання існуючих соціальних та економічних обмежень, які перешкоджають жінкам реалізовувати свій потенціал. Ця ініціатива сприяє розширенню можливостей жінок шляхом тренінгів з особистісного розвитку та отримання порад від успішних жінок, які вже ефективно реалізовують свій бізнес чи ініціативи. 

Цим проектом ми хотіли підвищити мотивацію та самоорганізацію дівчат та жінок, розширити діапазон застосування методів неформальної освіти й якісно підвищити професійний рівень знань задля досягнення поставленої мети.

Проект тривав півроку із активною фазою у 3 місяці для 30 учасниць, які прийшли з ідеями для соціальних змін, для громадських проектів, для власного бізнесу, але яким бракувало знань, навичок, впевненості у собі чи мотивації їх втілити у життя.

Впродовж проекту, учасниці вели активну роботу з 7 менторками зокрема над такими елементами як бізнес-стратегія, маркетинговий план діяльності, детальний план з реалізації ідеї/проекту, й вже під час менторства могли приступити до активної роботи над реалізацією задуманого.

днів роботи в проекті
менторок і команд
загальних зустрічей з досвідченими спікерками та спікерами
реалізованих проектів