УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА АКАДЕМІЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО ЛІДЕРСТВА

Академія має на меті розвинути в української та американської молоді належні компетенції, потрібні для росту спроможності громадянського суспільства на рівні місцевих осередків, базуючись на сучасних практиках та перспективних методах, а також налагодити міцні зв’язки між представниками молоді з обох сторін.

У зв’язку з триваючими політичною та економічною кризами талановитій молоді стає складніше здійснити огляд успішних світових моделей громадянського суспільства, особливо його моделі на теренах демократії й свободи – США. Це, власне, головна причина започаткування проекту Українсько-Американської академії громадянського лідерства (UACLA).
Тому наші учасники відбиратимуться за навичками, знаннями, ставленням до проекту з України (30 учасників, перевагу матимуть ті, хто ще не були в США чи за кордоном загалом). Проект покликаний створити чудову двосторонню платформу для взаємодії, обміну знаннями й навичками, осмислення того факту, що існують різні народи, культури в усьому світі і, нарешті, розуміння, що вони є громадянами світу, які повинні створювати і підтримувати благополучне майбутнє для наступних поколінь у всьому світі.
Ідея проекту тісно пов’язана з Цілями сталого розвитку (SDGs2030) – #16 Мир, Справедивість та Сильні Інституції, #17 Партнерство для Цілей і #4 Якісна Освіта.

Лекторами академії будуть представники громадських організацій з США та України.

Учасникам пропонується цікава 10-денна програма, насичена цікавою теорію, практичними кейсами та завданнями. (фаза 1) Опісля проекту, кожен з учасників матиме завдання донести отриману інформацію до своєї аудиторії (в школі, внз чи інших установах). (фаза 2).

Дати проекту

20-30 жовтня 2017

Число учасників 

30

Місце проведення 

Львівська область, Україна

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

ПРОЕКТ РЕАЛІЗОВАНО ЗА ПІДТРИМКИ