МОЛОДІЖНИЙ ОБМІН “МІЖ ГАЛИЧИНОЮ ТА ЄВРОПОЮ”

Перший молодіжний обмін між молоддю із Польщі та України на тему: “Galicia and Europe. Let’s discover our common identity” відбувався з 21 по 28 жовтня 2016 року. Учасниками проекту, який тривав  неподалік від містечка Тарнув (Польща), стали 24 молодих особи з української та польської сторін.

Протягом тижня активна молодь разом із тренерами  намагалася знайти відповіді на питання: що таке ідентичність, у чому вона проявляється, як народжуються стереотипи та яким чином їх можна зруйнувати, перейшовши на абсолютно новий рівень спілкування та сприйняття інформації.

Кожного дня відбувалися воркшопи, лекції та дебати. Зокрема, на теми організаційної спроможності, міжнародних інституцій та ідентичності Галичини, аналізу ведення бізнесу в двох країнах, дослідження мов, аналіз історичних фактів та ін. Учасники знайомилися із культурою своїх регіонів та мали чудову нагоду побачити і зрозуміти те, наскільки схожими є, здавалося б, зовсім різні мови, звичаї, традиції і цінності.

В рамках проекту були організовані поїздки до Кракова і Тарнува для того, аби ще більше проникнутися атмосферою тутешнього способу життя. Для учасників було передбачено активне дозвілля: волейбол, футбол, теніс, польські та українські вечори із танцями та караоке під час яких можна було обговорювати важливі питання у менш формальній обстановці.

В результаті, головної цілі проекту було досягнуто, адже важливим було не лише віднайти спільну ідентичність, а й розвинути ідеї плідної співпраці у майбутньому, яку заплановано реалізовувати у декілька етапів. Наступний стартує уже незабаром і полягатиме у серії просвітницьких заходів в школах Львівської області та початку побудови платформи для подальшої співпраці та розвитку ідеї.

Проект“Galicia and Europe. Let’s discover our common identity”   реалізовано в рамках Українсько-Польської Ради обмінів молоддю та за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ

ПРОЕКТ РЕАЛІЗОВАНО ЗА ПІДТРИМКИ