ПІТЧИНГ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

З 3 до 7 липня 2017 року у м. Львів відбувся Пітчинг Проектів Соціальної Дії культурного спрямування. Захід був організований Інститутом суспільних ініціатив за підтримки Управління культури Львівської міської ради та Британської Ради у рамках програми «Активні Громадяни».

Учасниками заходу було представлено 36 проекти, які були орієнтовані на розвиток міста Львів. Теми проектів були різноманітними: розвиток бібіліотек, дитячі гуртки, проекти з сортування сміття та переробки твердого пластику, а також різноманітні фестивалі задля розвитку нецентральних районів міста.

Під час проведення Пітчингу учасники опанували навички проектного дизайну та вдосконалили власні напрацювання. Поряд із цим, вони мали змогу детальніше зрозуміти, які завдання вирішують, сформувати конкретні цілі та action plans.

Багато цікавих ідей, жвавих коментарів – все це заради того, щоб зробити кожен проект найкращим.

21 проект, що обрали найвищі оцінки у конкурсного жюрі, отримали можливість до реалізації власних ідей, а це означає, що місто Лева стане ще багатшим на фестивалі, соціальні підприємства, інновації та молодіжні можливості!

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ