EVERYBODY COUNTS – КОЖЕН ВАЖЛИВИЙ

Спільний проект Вірменії, Молдови та України, покликаний надати доступ до можливостей для розвитку для молодих людей з віддалених регіонів, з економічними чи соціальними обмеженнями.

Через серію інтенсивних практичних тренінгів, які протягом півроку проводяться у трьох країнах, молодь може покращити власні лідерські якості, отримати навики командної роботи над спільними ініціативами, підвищити знання про освітні програми та програми обміну у Європі та світі.

Окрім цього, молодь отримає більше доступу до активної роботи у власних громадах, через розвиток структури молодіжної участі у сільських та віддалених регіонах. Впродовж реалізації даного проекту, учасники отримуватимуть кваліфіковану менторську підтримку від експертів партнерських організацій.

Позитивний ефект від проекту буде закріплено через створення та розповсюдження Рекомендацій з найкращих практик інклюзії молоді.

Проект реалізовується Armenian Progressive Youth (Вірменія), Foundation for Advancement of Moldova (Молдова) та Інститутом Суспільних Ініціатив ( Україна) за підтримки Європейського Союзу, National Endowment for Democracy та Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства.

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ

ЗА ПІДТРИМКИ