МІЖНАРОДНА МОДЕЛЬ ООН ELUMUN 2017

6-9 квітня у Львові відбулась ІІІ Міжнародна Модель ООН ELUMUN – освітня симуляційна гра, учасниками якої стали 100 школярів та студентів з України, Латвії, Естонії та Польщі. Протягом чотирьох днів учасники моделювали роботу ключових органів організації об’єднаних націй на тему Глобальних Цілей Сталого Розвитку. Участь у подібному заході розвиває лідерські якості, критичне мислення, вміння вести конструктивний діалог та відстоювати власну позицію, збільшує обізнаність у глобальних політичних процесах.

Діяльність ООН моделюється на прикладі спеціальних комітетів організації, цього року робота проводилась у Раді Безпеки ООН, Раді з прав людини ООН, Економічної та Соціальної ради. У програмі заплановані лекції експертів з питань безпеки, економіки, дипломатії та права.
Захід організовано ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» спільно з Національними комісіями ЮНЕСКО у Латвії та Естонії, Інститутом економіки та менеджменту НУ «Львівська політехніка» за підтримки Посольства Естонії в Україні. Даний захід організовується в такому форматі втретє, попередні роки організації в Латвії та Естонії показали високий рівень зацікавленості серед молоді залучених до участі країн та поширення подібних освітніх ініціатив.

FINAL VIDEO

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ