Inclusive friendly


У Львові розпочинається новий соціальний і такий важливий проект “Inclusive Friendly”!
Проект організований ГО Інститут Суспільних Ініціатив / Society Initiatives Institute, ГО Відчуй за підтримки Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Британської Ради

Проект виник після неприємного, й на ще більший жаль, не єдиного випадку з Романом Кісляком в ресторані Вапіяно та подібними випадками у багатьох закладах як у Львові так і за його межами. Одразу реагуючи на ці події, суспільство поринуло в десятки «проінклюзивих» акцій ( Візьми Друга На Каву), проте жодна з них не вирішувала коріння проблеми: необізнаність офіціантів та іншого персоналу з такими явищем як робота з людьми з інвалідністю. Саме тому й виник проект «Inclusive Friendly»

Метою проекту є навчання персоналу ресторанів/ кафе навичок поводження та правил роботи з людьми з інвалідністю. В разі успішного засвоєння програми заклад отримає відзнаку “InclusiveFriendly”.

 

13411636_1705178706415885_6485790094363601992_o (1)

Основною складовою проекту є тренінги від команди спеціалістів з 4 різних профілів: – Робота з людьми з вадами слуху; – Робота з людьми з вадами зору; – Робота з людьми з проблемами пересування (візочниками); – Робота з волонтерами, громадою, підприємцями/рестораторами щодо мотивації участі у проекті та загалом у інклюзивній політиці. Тренінг є 2денним, що включає в себе один день для волонтерів, досвідчених представників громади та просто зацікавлених локальних мешканців. В другий день проходитиме навчання безпосередньо представників інституцій та закладів, що зацікавлені в інклюзивному облаштуванні вищезгаданих місць.

inc4

Для кого цей проект?


Ви власник бізнесу, представник громади чи небайдужий волонтер?

Долучайтесь до проекту!