ФОРУМ МОЛОДИХ ПОЛІТИКІВ

ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» в рамках проекту «Лабораторія молодого політика» за сприяння Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та партнерів організовує дводенний форум для молоді, яка має високу мотивацію до участі суспільно-політичному житті нашої країни. Захід відбувся 26-27 січня 2019 року  в приміщенні Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 16).

 

Термін реалізації

Форум поділений на дві частини – у перший день роботи, 26 січня, молоді люди, які цікавляться політикою та політичними процесами, молоді члени діючих політичних партій матимуть змогу взяти участь в цікавих лекціях, панельних дискусіях та воркшопах від діючих та колишніх депутатів локального, обласного та національного рівня.

Другий день – 27 січня, призначений для молоді та депутатів з ОТГ Львівської області, які отримають корисну інформацію про практичну діяльність депутатів, інструменти ефективної комунікації з виборцями та громадою, а також про способи вирішення проблемних питань на місцях.

Цільова аудиторія

60 молодих людей, які цікавляться політикою та політичними процесами, молоді члени діючих політичних партій

Участь у проекті – безкоштовна

Партнери проекту