Популярність програми EVS серед української молоді зростає з кожним днем, і ми все частіше чуємо запитання про можливість подорожей Європою під час знаходження на проекті. Так, така можливість існує і широко практикується серед EVS волонтерів.

Кожен волонтер має 2 вихідні на тиждень, а також отримує 2 додаткові вихідні кожного місяця, які можна накопичувати і використати як так-звану “відпустку”. Фінансового забезпечення волонтера також вистачає, щоб дозволити собі подорожі. Звісно, якщо ви вмієте трошки економити. Велика кількість лоу-костів, періодичні акції від авіакомпаній, Автостоп теж ніхто не відміняв. Питання з житлом теж вирішується досить просто. Окрім хостелів та сервісу Couchsurfing, існують спеціальні групи на Facebook для EVS волонтерів, що подорожують та шукають, де можна зупинитись на декілька днів.

Під час on-arrival training, ви знайомитесь з усіма волонтерами, що мають проекти у тій же країні, що і ви. Як результат – знайомі по всій країні, що будуть раді вашому візиту 🙂

BeFunky 2

Наша волонтерка Ксенія, що знаходиться на проекті у Хорватії вдало поєднує роботу на проекті з подорожами:

“Для мене EVS став можливістю не тільки рік волонтерити в іншій країні, а й постійно подорожувати! За 4 з половиною місяці волонтерства в Хорватії, я ходила по старим стінам King’s Landing-Дубровніка; пила турецьку каву в Сараєво, Боснія; побачила купу туристів, що намагаються “втримати” Пізанську вежу; ходила в гори у Словенії… І не тільки! Подорожуйте, це найкращий внесок!”

BeFunky Collage

Усі фото були зроблені Ксенією під час її подорожей 🙂